Systemy

Nasz bogaty wybór odkurzaczy przemysłowych przejezdnych jest uzupełniony systemami centralnego odkurzania i odpylania, specjalistycznymi odkurzaczami, cyklonami, układami odciagowymi, filtrami i komponentami dla prawie wszystkich sektorów przemysłu.  Zanieczyszczenia występują we wszystkich procesach produkcyjnych . Niezależnie czy to jest obróbka mechaniczna materiałów, takich jak: szlifowanie lub frezowanie, malowanie i inne prace wykańczania. Nasze systemy w zależności od rodzaju zanieczyszczeń mogą być w wersji odpylania suchego lub odpylania mokrego.

Oferujemy przemysłowe odkurzacze, odsysacze do wiórów i cieczy , odpylacze modułowe , systemy filtracyjne ,  system odsysania pyłu i odpowiednią technologię ekstrakcji dla prawie wszystkich materiałów  stosowanych w procesach produkcyjnych.  Nasza ekstrakcja jest dobierana  indywidualnie do potrzeb i preferencji naszych klientów. Z uwagi, że rynek technologiczny jest zróżnicowany nasza oferta jest elastyczna i ciągle modyfikowana, przez co jest gwarancją, że dla każdego procesu otrzymujemy odpowiednie rozwiązanie i optymalne wyniki oczyszczenia. Kolejną korzyścią nawiązania z nami współpracy z firmą Ruwac to rozbudowane zaplecze techniczne i obecność na 4 kontynentach. Przez lata zbudowaliśmy dla Państwa bogaty asortyment. Nasze produkty budujemy w oparciu o sprawdzone komponenty przez co osiągamy doskonałe wyniki separacji.

Podstawą naszych systemów jest połączenie wydajnej i bezpiecznej pracy.

Dbałość o  czyste powietrza stanowisku pracy i ochrona środowiska.

Jeśli przeglądając tą stronę nie widzą Państwo tego czego szukają lub w innym miejscu na naszej stronie internetowej, prosimy skontaktować się z naszą firmą. Wspólnie z  Ruwac rozwiążemy Państwa problemy .

 Zadzwoń do nas dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji!