Serwis

ZLECENIA STAŁE

W przypadku stałych zleceń zakres prac serwisowych jest uzgadniany z Klientem i regulowany w postaci umowy serwisowej. Koszt realizacji usługi określany jest indywidualnie dla każdego obiektu, na podstawie wstępnej inspekcji, analizy uzyskanych od Klienta danych i informacji, z uwzględnieniem ww. czynników oraz zakresu planowanych prac.

Okresowe przeglądy odkurzaczy przemysłowych

WYMIANA FILTRÓW, REGENERACJA AKCESORII DO SPRZĄTANIA

Dzięki regularnym przeglądom będziecie Państwo mogli się cieszyć bezawaryjnym działaniem naszego sprzętu przez wiele lat.

Wykonujemy usługi w zakresie:
- ogólnego przeglądu sprawdzającego stan techniczny urządzeń,
- serwisu i konserwacji urządzeń odkurzających,
- kontrola i wymiana filtrów,
- kontrola i wymiana elementów eksploatacyjnych,
- kontrola parametrów pracy, regulacja i nastawy,
- czyszczenie urządzeń i poszczególnych elementów,
- usuwania awarii,
- wymiany urządzeń i ich elementów,
- montaż dodatkowych akcesoriów,
- modernizacje instalacji odpylania i odkurzania,
- przeniesienie zespołu filtracyjnego w inne miejsce,
- okresowych przeglądów urządzeń.

Zapobiec zamiast naprawiać

Twoja umowa serwisowa Ruwac

Ponieważ zapobieganie jest lepsze niż naprawa, dzięki naszym umowom serwisowym Ruwac zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Doświadczeni serwisanci sprawdzają mobilne i stacjonarne odkurzacze przemysłowe na terenie całej Polski.

Zgodnie z umową, punktualnie i dokładnie, od jednego do czterech razy w roku, jak sobie życzysz. Po konserwacji / naprawach odkurzacz przemysłowy otrzymuje pieczęć konserwacyjną Ruwac i może ponownie zacząć działać.

W ten sposób utrzymasz wydajność, funkcjonalność i żywotność swoich odkurzaczy przemysłowych. I to na korzystnych warunkach. Zapytaj nas!

Wyjątkowość serwisu Ruwac

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym serwisie miała pod każdym względem wyjątkowy charakter. Zawsze dbamy by nasze usługi stały na niezmiennie wysokim poziomie.

Czekamy na Państwa zapytania ofertowe.