Promocje

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty lub całe zestawy, które są oferowane w specjalnych cenach  i preferencyjnych warunkach zakupu.

Kompletny zestaw do odciągu pyłów suchych niewybuchowych.

Kolejna propozycja to zestaw do odciągu zaolejonych wiórów i cieczy

Odkurzanie niebezpiecznych pyłów może być bezpieczne. W specjalnej cenie mamy dla Państwa odkurzacz jednofazowy.

 

Dla Strefy 22 mamy aktualnie w promocji odkurzacz WSZ 2220 o klasie filtracji M, której skuteczność wynosi 99,9% wraz z akcesoriamii. Proponowany odkurzacz posiada 2 niezależne turbiny, które w zależności od potrzeb mogą pracować razem lub osobno. Operator może w ten sposób regulować siłę ssania. Obudowa odkurzacza to specjalny kompozyt wzmocnionego włókna szklanego. Zaletą obudowy jest odporność na korozję, uderzenia, iskrzenia a przy okazji jest lekka, co odciąża cały odkurzacz. Odkurzacz posiada polską instrukcję obsługi, deklaracje zgodności z Atex. Proponowany odkurzacz z powodzeniem pracuje w wielu zakładach na całym świecie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja zasili również i Państwa zakład produkcyjny i będzie silnym ogniwem w walce z pyłem.

Do końca Września trwa specjalna akcja sprzedażowa skierowana do Kluczowych Klientów i dużych odbiorców.

Dla przemysłu drzewnego i spożywczego przygotowaliśmy kolejny zestaw specjalny. Pyły mąki i pyły drzewne są uciążliwe nie tylko dla załogi, ale również niekorzystnie wpływają na elektronikę, fotokomórki maszyn produkcyjnych, co może być przyczyną postojów. Dla klientów którzy szukają mobilnego odkurzacza o stosunkowo małych wymiarach, a zarazem dobrym podciśnieniu mamy poniższy odkurzacz wraz z zestawem eksploatacyjnym.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszą firmą celem potwierdzenia aktualności oferty jak również warunków i czasu realizacji.