Jak działa serwis Ruwac?

Przeglady odkurzaczy przez serwis RUWAC

 

JAK DZIAŁA SERWIS RUWAC?

W okresie gwarancyjnym oferujemy naszym klientom bezpłatne wsparcie techniczne. Polega ono na bezpłatnych przeglądach odkurzacza, podczas których badana jest kondycja wysłanych do naszej siedziby maszyn. Podczas takich przeglądów sporządzany jest protokół serwisowy zawierający wskazówki dotyczące elementów które należy wymienić, jak również kondycji filtrów i ogólnego stanu odkurzacza. Na podstawie takiego protokołu w przypadku konieczności naprawy lub wymiany filtrów tworzony jest kosztorys serwisowy.

Komplet dokumentów przesyłany jest do klienta, który decyduje czy jego urządzenie zostanie poddane serwisowi w przypadku zauważenia przez serwis RUWAC Polska usterek lub nadmiernego zużycia elementów, czy zostanie ono odesłane do klienta wraz z dokumentacją serwisową. Bezpłatne przeglądy serwisowe Ruwac Polska pozwalają na utrzymanie odkurzaczy Ruwac w nienagannej formie. Dzięki wyłączności na dystrybucję produktów RUWAC G.m.b.H firma RUWAC Polska gwarantuje oryginalne części do wszystkich modeli urządzeń tej marki. Dzięki nam, Twój odkurzacz będzie służył przez lata.

Oferujemy urządzenia, testowe, prezentacyjne na czas naprawy lub sprowadzenia części zamiennych. O aktualność oferty prosimy skontaktować się z naszym działem serwisu.