O Firmie

RUWAC Polska to kompleksowy dostawca wyspecjalizowanych odkurzaczy przemysłowych w formie urządzeń przejezdnych lub stacjonarnych systemów centralnego odkurzania. Nasze urządzenia z powodzeniem pracują w małych warsztatach, aż po największe koncerny na świecie. Podstawą naszego działania jest kompleksowość usług poprzez projekt, dostawę, montaż i serwis.

 Dobór odkurzacza lub projekt instalacji jest traktowany indywidualnie pod kątem konkretnych potrzeb, warunków przestrzennych, ilości i rodzaju usuwanych zanieczyszczeń, liczby punktów wyciągowych, a przede wszystkim wymagań w zakresie bezpieczeństwa. Ciągły nacisk na jakość i rozwój techniczny zaowocował faktem, że zaliczamy się do czołówki firm, które obecnie są na rynku.

Utrzymanie czystości stanowiska pracy to nasz priorytet. Wśród naszych urządzeń występują doskonale wyposażone, specjalne odkurzacze do odciągania pyłów wybuchowych w wersjach zgodnych z wytycznymi Atex. Oferujemy również odkurzacze do cieczy, substancji niebezpiecznych, wiórów metalowych, wiórów drzewnych, mgły olejowej i wszelakich pyłów produkcyjnych. Ze względu na różnorodność konfiguracji nasze odkurzacze pracują z powodzeniem we wszystkich sektorach przemysłowych. Wykonujemy nowe instalacje centralnego odkurzania i odpylania oraz modernizujemy instalacje już istniejące. Nasz serwis wykonuje okresowe przeglądy, wymiany i naprawy.

Nasze przedstawicielstwo wchodzi w skład światowego koncernu Ruwac, które ma swoje odziały w Ameryce, Afryce, Azji i niemal całej Europie. Nasi konsultanci techniczni są do Państwa dyspozycji. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonych urządzeń, gwarantujących niezawodność i długi czas eksploatacji to zachęcamy do współpracy. RUWAC – odkurzamy wszystko!