Odkurzacze do pyłów

Pyły, trociny i wióry to niebezpieczne nie tylko dla firmy, ale również dla pracowników i ich zdrowia odpady. Aby móc skutecznie chronić swoich pracowników i móc spełnić wymagania dotyczące bezpieczeństwa, niezawodna i bezpieczna produkcja to podstawa do osiągnięcia sukcesu, a szeroki zakres stacjonarnych i mobilnych odkurzaczy przemysłowych dodatkowo pomoże go osiągnąć. Bogata oferta naszej firmy obejmuje urządzenia jednofazowe, trójfazowe oraz działające dzięki alternatywnym źródłom zasilania.

Odkurzacze do pyłów to nie jedyne urządzenia w naszej ofercie. Na pozostałych stronach naszego serwisu prezentujemy Państwu odpylacze, cyklony, separatory wstępne oraz przystosowane do każdego z modeli akcesoria.  Jednym z elementów wyróżniających nasza firmę na tle konkurencji jest wysoka klasa filtracji wynosząca 99,99%. W zależności od materiału naszych wkładów, wraz z filtrami resztkowymi możliwe jest osiągnięcie nawet 99,995% skuteczności filtracji. W dodatku nasze filtry dzięki odpowiednim systemom ich czyszczenia mogą pracować w trybie ciągłym. Okres użytkowania naszych filtrów jest wyjątkowo długi ze względu na specjalną strukturę oraz plisowaną konstrukcję wkładów, co pozwala na ich komfortową pracę w ciężkich warunkach. Dodatkowo mogą być one doposażone w dodatkową aluminiową powłokę zapobiegającą osiadaniu pyłu na powierzchni filtra.

Patrony filtracyjne to druga grupa proponowanych przez naszą firmę wkładów filtracyjnych przystosowanych do odpylania podczas przeprowadzanych procesów przemysłowych. Nasze filtry znajdują również zastosowanie w filtracji gazów powstających w wyniku procesów cięcia, spawania czy topienia. Poprawna praca w praktycznie wszystkich sektorach przemysłowych i branżach gwarantują najwyższej jakości sprawdzone materiały. Nasze odkurzacze i odpylacze występują również w specjalnym wykonaniu zgodnym z normami ATEX, dzięki czemu z powodzeniem mogą pracować z pyłami i gazami wybuchowymi oraz w strefach zagrożonych wybuchem. Dodatkowo nasze systemy mogą być wyposażone w systemy separacji wstępnej przy użyciu cyklonów lub całych baterii, których nadrzędnym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej pracy wkładów filtracyjnych i ich ochrona.

W naszych urządzeniach strumień zapylonego powietrza rozprowadzany jest równomiernie, przez co możliwe jest uzyskanie lepszych rezultatów filtracji.