Nowe produkty

Nowa seria odkurzaczy jednofazowych i trójfazowych R01

Stacjonarne odkurzacze dużej mocy seria D9

Najpotężniejsze  odkurzacze przemysłowe są wszędzie tam, gdzie jest popyt na ciężką pracę. Ich solidna konstrukcja sprawia, że są idealne dla "ciężkich" aplikacji takich jak żużlel, cementu, żwir lub gruz. Odkurzacze mogą być podnoszone przy pomocy dźwigu, zasilanie elektryczne lub silnikiem diesla.

Cyklonowe odkurzacze trójfazowe seria DA 5150

Najwyższa wydajność i zaawansowana technologia zastosowana w trójfazowych odkurzaczach serii DA5. Zastosowanie przy bardzo dużych ilościach pyłów.

Kompaktowe odpylacze serii NA 7-11

Odpylacze serii NA 7-11 idealnie sprawdzają się w się ekstrakcji pyłów niebezpiecznych lub innych drobnych pyłów. Przykładowe aplikacje to SLM (synteza laserowej) w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym, techniki medycznej.

Odkurzacze serii DAV-SB

Odkurzacze przemysłowe serii DAV-SB są stosowane na liniach produkcyjnych do odkurzania kurzu i odpadów powstałych z cięcia (np. papier, plastik, tkaniny). Moc ssania, konstrukcja i wymiary są dostosowane do wymagań maszyn produkcyjnych, z którym są one stosowane. Ścinki są zebrane w worku filtracyjnym przeznaczonym do odsysania pyłów klasy M.