Agregaty

Agregaty ssące SA-D1  SA-D2 w systemach odciągowych i instalacjach centralnego odkurzania

Oferujemy agregaty ssące do wszelkiego rodzaju zastosowań.

Proponowane urządzenia mogą być użyte w zamówieniach indywidualnych, gdzie moduł odkurzacza i instalacja mają podłączenie do układu wstępnego filtra.

B-04-440

 

 

 

Więcej informacji udzielą nasi konsultanci.

 

 

 

 

Odkurzacze centralne dużej mocy przystosowane do pracy na zewnątrz.

Nasze odkurzacze centralne o dużej mocy nadają się do dużych obiektów jak cementownie, piaskownie, elektrownie i elektrociepłownie oraz wszędzie tam gdzie jest potrzeba odkurzacz do ciężkiej pracy. Rożne wersje silnikowe i moc pozwalają optymalnie dopasować sprzęt do potrzeb Klientów. W przypadku gotowych rozwiązań możemy dla Państwa wykonać model na zamówienie uwzględniający dodatkowe opcje.

 

 

 

Osiągnięcie dużego podciśnienia i wysokiego przepływu powietrza było możliwe poprzez zastosowanie pompy Root's. Nasz agregat centralny musi być podłączony do filtrocyklona lub separatora wstępnego. Urządzenie posiada specjalne uchwyty do przenoszenia dźwigiem. Ponadto wyposażone jest w otwory do transportu wózkiem widłowym.  Stabilna metalowa konstrukcja odporna jest na działania atmosferyczne. Regeneracja filtra automatyczna. Ponadto można regenerować wkład filtracyjny naciskając przycisk na panelu sterowniczym. Urządzenie może być dodatkowo sterowane pilotem przemysłowym, co przydatne jest przy dużych instalacjach rurowych.